top of page

מהי תוכנית אריסטו ללמידה מתקדמת במתמטיקה 

האם אתם הורים לתלמידים שחזקים במתמטיקה  ונמצאים בשנה האחרונה שלהם בבית הספר היסודי או כאלה שמתחילים השנה את חטיבת הביניים , המחפשים קורס מתמטיקה מתקדם שיעניק לילדכם חוויה חינוכית ייחודית וקפדנית?

 אל תחפשו רחוק יותר מקורס המתמטיקה המתקדם שלנו המשתמש בשיטת אריסטו!

הקורס שלנו תוכנן במיוחד לתלמידים המפגינים כישרון יוצא דופן ועניין במתמטיקה. אנו משתמשים בשיטת אריסטו, המדגישה הבנה עמוקה של מושגים ופתרון בעיות באמצעות לוגיקה והנמקה.

במהלך הקורס יחקרו הסטודנטים נושאים מתקדמים באלגברה, גיאומטריה וחשבון. הם יעבדו דרך מערכי בעיות מאתגרים וישתתפו בדיונים בכיתה כדי לפתח את כישורי החשיבה והתקשורת הביקורתיים שלהם.

למדריכים המנוסים שלנו יש תשוקה להוראה וידע מעמיק במתמטיקה. הם ידריכו את התלמידים לאורך הקורס, ויספקו תשומת לב ותמיכה אישית כדי להבטיח שכל תלמיד יגיע למלוא הפוטנציאל שלו.

עם סיום הקורס, לתלמידים יהיה בסיס חזק במתמטיקה מתקדמת, שיביא אותם להצלחה בעיסוקים אקדמיים בעתיד. אל תחמיצו את ההזדמנות לאתגר את עצמכם או את ילדכם ולקחת את כישורי המתמטיקה שלכם לשלב הבא!

 ??למה ללמוד אצלנו:

ישנן מספר סיבות מדוע כדאי לבחור בקורס מתמטיקה מתקדם שלנו המשתמש בשיטת אריסטו:

 

  • תכנית לימודים מאתגרת: הקורס שלנו מיועד לתלמידים המצטיינים במתמטיקה ומחפשים אתגר. אנו מכסים נושאים מתקדמים באלגברה, גיאומטריה וחשבון, ומספקים לתלמידים הבנה מעמיקה יותר של הנושא.

  • מדריכים מנוסים: המדריכים שלנו נלהבים מהוראה ויש להם ידע מעמיק במתמטיקה. הם מספקים תשומת לב אישית ותמיכה לכל תלמיד, להבטיח שהם מגיעים למלוא הפוטנציאל שלהם.

  • מתודולוגיה ייחודית: הקורס שלנו משתמש בשיטת אריסטו, המדגישה הבנה עמוקה של מושגים ופתרון בעיות באמצעות לוגיקה וחשיבה. מתודולוגיה זו מספקת לתלמידים חוויה חינוכית ייחודית וקפדנית.

  • הצלחה עתידית: הקורס שלנו מגדיר את התלמידים להצלחה בעיסוקים אקדמיים עתידיים. יהיה להם בסיס חזק במתמטיקה מתקדמת, אשר ישמש אותם היטב בקורסים עתידיים וקריירה.

  • קהילה: הקורס שלנו מספק קהילה תומכת של תלמידים בעלי דעות דומות החולקים תשוקה למתמטיקה. לתלמידים תהיה הזדמנות להשתתף בדיונים בכיתה ולעבוד בשיתוף פעולה על מערכי בעיות, לטפח תחושה של אחווה וסקרנות אינטלקטואלית.

 

בקיצור, קורס המתמטיקה המתקדם שלנו בשיטת אריסטו הוא הבחירה המושלמת לתלמידים המחפשים חוויה חינוכית מאתגרת וייחודית שתכין אותם להצלחה עתידית.

הקורס מתקיים לא בעוד מתנס עם קירות מתקלפים, הקורס שלנו מתקיים בחדר הישיבות של אחת מחברות הי טק המובילות בישראל.,  דבר שמהווה סביבת עבודה מאתגרת לילדיכם.

לפרטים נוספים והרשמה צור קשר אלינו בטלפון שמספרו  050-7808087

שמי הוא אלכס טורן, אני מורה למתמטיקה בעל תעודת הוראה ממכללת בית ברל שנמצאת בכפ"ס.

מה הביא אותי להוראה?

עד לפני 8 שנים עבדתי בבית סוהר איילון כסוהר באגף מתקדמים בבית סוהר איילון. יום אחד נגש אלי תום , תום היה שפוט לחמש שנים בגין עברות הונאה. תום היה בחור כבן 25 בעל יכולות אינטליגנטיות חזקות, בוא ללמד אותי מתמטיקה בבקשה, אני מעוניין לשפר את הבגרויות ולהרשם ללימודי מחשבים באוניברסיטה הפתוחה.
 

מתמטיקה מעשית בשיטת אריסטו 

אפשר להנות מזה

התוכנית  אריסטו - לנוער מוכשר במתמטיקה

  מחודש אוקטובר 2020 עד מאי 2021 תכנית אריסטו להעשרה מתמטית

תכנית אריסטו  היא תכנית העשרה במתמטיקה שמטרתה פיתוח חשיבה מתמטית וחשיפה לתכנים אשר אינם נכללים בתוכנית הלימודים בבית הספר .

התכנים מועברים בצורה חווייתית: חידות, משחקים וכד'. בין הנושאים הנלמדים:

שאלות מילוליות "אלגבריות"' הסתברות, אחוזים, שרטוטי פונקציות, פונקציה קווית, פרבולות ופונקציות נוספות,
קשר בין פונקציות לגרפים

קשר בין פונקציה לאלגברה, חזקות ושורשים, טכניקות אלגבריות.

סטטיסטיקה, גיאומטריה, משולשים, חישובי שטחים מיוחדים /מורכבים – גופים וגופים מיוחדים.

פריסות של קובייה ותיבה, פריסות של גופים שונים, טריגונומטריה, סדרות, חוקיות בצורות ומספרים, יחס פרופורציה וקנה מידה, דיאגרמות.

הבלוג שלי:

משפט ההשראה שלי:

"ללמוד מתמטיקה מספר לימוד או לומדה זה כמו ללמוד שפה מקריאת ספרי תחביר ושינון אוצר מלים"

ג'ויס קורטק פטרול

מה חושבים עלינו?

אלכס מורה יקר              רצינו לומר תודה על הדרך כי כול אחד יכול להיות מורה לא כול אחד יכול ללמד          לירון התקדמה הרבה במתמטיקה כבר בשעורים הראשונים היו תוצאות הדרך שבא למדת אותה עם הרבה עידוד ואמון בא עזר לה להתקדם ואפילו לאהוב מתמטיקה                        בחרת במקצוע הנכון "כי כול ילד צריך רק מבוגר אחד שיאמין בו"  תודה

אלכס, הגענו אלייך דרך הודעה שנשלחה בכיתה לקורס הכנה לכיתה המדעית.. מהר מאוד הבנו שמדובר במורה מקצועי, נעים, שמעביר את החומר בצורה ברורה..
גם אחרי שהקורס הסתיים ובמהלך הקורונה העברת לילדים יום יום מזמנך הפרטי וללא כל בקשת תשלום נוסף שיעורים בזום, שמרת על קשר עם הילדים, ביקשת שיצלמו לך את התשובות כדי לבדוק שענו נכונה...
לא טריוויאלי בכלל שעשית זאת!
מגיעה לך הוקרה והערכה גדולה,
אני ממליצה עלייך בחום גדול!

אלכס, מעבר להיותו מורה, הינו מחנך, שאיכפת לו באמת מההצלחה של הילדים אותם מלמד.
מה שהדהים אותי זה, בגלל הפסקת הלימודים לאור המשבר קורונה, אלכס החזיר את החלק היחסי של כספי הקורס, כי לא יכול היה לקיים את המשך הלימודים הפרונטליים. עם זאת, ייזם אלכס את הלימודים המקוונים ללא שום תוספת תמורה בעד כך, אלא כל זה מתוך איכפתיות רבה ורצון תלמידיו להגיע ליעד, מה שאכן קרה.
ממליצה מאוד.

דיאנה גלנץ

אני רוצה להמליץ על אלכס מורה למתמטיקה.
 יש לו גישה טובה לילדים הוא מאד יסודי ודואג לכל הפרטים הקטנים.
היה בקשר עם התלמיד גם מעבר לשעור ודאג להעביר את חומר הלימוד בצורה מובנת לפי רמתו של התלמיד. 
אלכס הוא בן אדם הגון ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיש הוראה.

(טלי אמא לתלמיד בכיתה ו׳)

מה חושבים עלינו?

התוכנית אריסטו לנוער מוכשר במתמטיקה
מחודש אוקטובר 2023 עד מאי 2024

תכנית אריסטו להעשרה מתמטית

Math Exercises

הקורס מתוכנן להערך בין החודשים 10/2023- 05/2024

 

הגילאים להם מתוכנן הקורס הם ילדים בכתה ו-ז

 

להלן מבנה הקורס:

הקורס יהיה מורכב מ30 מפגשים של שעה וחצי כל מפגש.

20 מפגשים מתוכם יהיו בנושאים מתמטיים שימושיים ואני מדגיש נושאים בהם התלמידים ילמדו וישתמשו בהם בעתיד.

10 מפגשים יהיו מפגשים בנושאי העשרה ופנאי לדוגמא:

חדשנות בספורט, תורת המשחקים, סדנאות ניהול פיננסי לילדים ועוד

bottom of page